🎨 Seedream 5.0 Pro — a ByteDance zászlóshajó képmodellje: akár 2K, verhetetlen tipográfia & több referenciás szerkesztés!

Kipróbálom!
Logo
Videóeffektek

Thank You Baby Dance AI · Készítsd el a videót

Te vagy kedvenced kétlépéses táncot, vállmozgást és szívpózt mutattok egy világos nappaliban. A kisállatos változat sötét bubifrizurás parókát ad.

Fotók: 112s9:16
Referenciavideó
Thank You Baby Dance AI · Készítsd el a videótMakeViral

A jelenet részletei

AI-jelenetillusztráció · Thank You Baby Dance AI · Készítsd el a videót
AI-jelenetillusztráció

Mi történik a videóban?

Te vagy kedvenced kétlépéses táncot, vállmozgást és szívpózt mutattok egy világos nappaliban. A kisállatos változat sötét bubifrizurás parókát ad.

Tölts fel egy fotót

Tölts fel egy éles, jól megvilágított képet egyetlen szereplőről, látható arccal és ruhával. Saját vagy engedélyezett fotót használj.

Hang és közzététel

A klip generált környezeti hangot használ, eredeti dal nélkül. A kívánt hangot közzétételkor add hozzá a TikTokon vagy a Reelsen.

Legyen a te videód

  1. 01

    Tölts fel egy fotót

    Tölts fel egy éles, jól megvilágított képet egyetlen szereplőről, látható arccal és ruhával. Saját vagy engedélyezett fotót használj.

  2. 02

    Készítsd el a videót

    A jelenet és a mozgás előre beállított. Egy 12 másodperces, 720p videó 240 kredit; az ár küldés előtt látható.

  3. 03

    Letöltés és hang hozzáadása

    A klip generált környezeti hangot használ, eredeti dal nélkül. A kívánt hangot közzétételkor add hozzá a TikTokon vagy a Reelsen.

A jelenet részletei · Thank You Baby Dance AI · Készítsd el a videót

Útmutató

Thank You Baby Dance AI · Készítsd el a videót

TL;DR

Te vagy kedvenced kétlépéses táncot, vállmozgást és szívpózt mutattok egy világos nappaliban. A kisállatos változat sötét bubifrizurás parókát ad.

Thank You Baby Dance AI

Te vagy kedvenced kétlépéses táncot, vállmozgást és szívpózt mutattok egy világos nappaliban. A kisállatos változat sötét bubifrizurás parókát ad.

Mi történik a videóban?

Te vagy kedvenced kétlépéses táncot, vállmozgást és szívpózt mutattok egy világos nappaliban. A kisállatos változat sötét bubifrizurás parókát ad.

Tölts fel egy fotót

  1. Tölts fel egy éles, jól megvilágított képet egyetlen szereplőről, látható arccal és ruhával. Saját vagy engedélyezett fotót használj.
  2. A jelenet és a mozgás előre beállított. Egy 12 másodperces, 720p videó 240 kredit; az ár küldés előtt látható.

Hang és közzététel

A klip generált környezeti hangot használ, eredeti dal nélkül. A kívánt hangot közzétételkor add hozzá a TikTokon vagy a Reelsen.

Pontosan másolja az eredetit?

Az AI új jelenetet készít a fotódból. A hasonlóság, a testfelépítés és az időzítés eltérhet; az eredetit nem másolja képkockáról képkockára.

Thank You Baby Dance AI · FAQ

Te vagy kedvenced kétlépéses táncot, vállmozgást és szívpózt mutattok egy világos nappaliban. A kisállatos változat sötét bubifrizurás parókát ad.
Te vagy kedvenced kétlépéses táncot, vállmozgást és szívpózt mutattok egy világos nappaliban. A kisállatos változat sötét bubifrizurás parókát ad.
Tölts fel egy éles, jól megvilágított képet egyetlen szereplőről, látható arccal és ruhával. Saját vagy engedélyezett fotót használj.
Az AI új jelenetet készít a fotódból. A hasonlóság, a testfelépítés és az időzítés eltérhet; az eredetit nem másolja képkockáról képkockára.
A klip generált környezeti hangot használ, eredeti dal nélkül. A kívánt hangot közzétételkor add hozzá a TikTokon vagy a Reelsen.
A jelenet és a mozgás előre beállított. Egy 12 másodperces, 720p videó 240 kredit; az ár küldés előtt látható.

További effektek

További effektek 84

AI-csomagok és árak

Rugalmas AI-árazás

Válassz kreditcsomagot vagy előfizetést. Nincsenek rejtett költségek, bármikor lemondhatod.

A(z) Egyszeri kriptós fizetést is támogat (BTC, USDT, ETH, 350+) · Monthly billing

Free

Try before you buy

Ingyenes
32points
  • Up to 3 videos
  • Up to 32 images
  • Multi-Model Support
  • Text to Video
  • Image to Video
  • Video to Video
Több megjelenítése (+11)
  • Consistent Character
  • AI Animation Generator
  • Templates & Effects
  • AI Video Enhancers
  • Interactive Community
  • Faster Generation Speed
  • No-watermark Outputs
  • More Camera Movement
  • Private Video Visibility
  • Copy Protection
  • Priority Support

Pro

Népszerű

Elevate your AI experience

29.99USD / 1 hónap
800
800 kredit/hó
  • Up to 80 videos
  • Up to 800 images
  • 3 tasks(Parallel Tasks)
  • Multi-Model Support
  • Text to Video
  • Image to Video
Több megjelenítése (+12)
  • Video to Video
  • Consistent Character
  • AI Animation Generator
  • Templates & Effects
  • AI Video Enhancers
  • Interactive Community
  • Faster Generation Speed
  • No-watermark Outputs
  • More Camera Movement
  • Private Video Visibility
  • Copy Protection
  • Priority Support

Lite

Start your AI journey

19.99USD / 1 hónap
300 kredit/hó
  • Up to 30 videos
  • Up to 300 images
  • 3 tasks(Parallel Tasks)
  • Multi-Model Support
  • Text to Video
  • Image to Video
Több megjelenítése (+12)
  • Video to Video
  • Consistent Character
  • AI Animation Generator
  • Templates & Effects
  • AI Video Enhancers
  • Interactive Community
  • Faster Generation Speed
  • No-watermark Outputs
  • More Camera Movement
  • Private Video Visibility
  • Copy Protection
  • Priority Support
  • Card
  • Kriptóval is fizethetsz (BTC, USDT, ETH, 350+)

Adatvédelmi beállítások

A webhely működéséhez szükséges tárolást használunk. A statisztika, marketing és választható szolgáltatások csak hozzájárulással indulnak. Adatvédelmi tájékoztató